Про концепцію колекції I am: 8 станів та 8 парфумів – Bibliotheque de Parfum - Ukraine

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН

МІНІАТЮРИ У ПОДАРУНОК

Про концепцію колекції I am: 8 станів та 8 парфумів

Про концепцію колекції I am: 8 станів та 8 парфумів

Із самого народження ми мали великий ресурс. Ми плакали й сміялися, раділи та сумували, мріяли та з допитливістю вивчали все навколо. Усе наше життя було легше, яскравіше й емоційніше. Ми були собою. Але суспільство, оточення, виховання через роки помістило нас у межі й ми почали «грати в ігри». З кожним роком ми все більше забороняємо собі бути справжніми, на нас тиснуть стандарти, яким ми маємо відповідати.

 

 

Таке усвідомлення підштовхнуло Лору Некрасову, засновницю бренду Bibliotheque, створити у 2020 році свій авторський парфумерно-психологічний курс. Працюючи над собою та практикуючи як коуч міжнародної організації ICF, Лора вивела формулу, подібну на колесо життєвого балансу: щоб жінці бути щасливою, вона має керувати вісьмома своїми природними ресурсними станами.

 

Бути легкою.

Позбуватися душевного та фізичного напруження, болю. Розслаблятися та гармонізувати внутрішні й зовнішні почуття.

Бути коханою.

Розкривати таємничу привабливу жіночу енергію. Правильно просити про допомогу й бути слабкою тоді, коли це потрібно.

Бути зухвалою.

Не соромитися своїх сильних рис, які з недоліків можуть стати жіночою зброєю, у яку закохуються.

Бути цінною.

Пам’ятати, що варта й гідна більшого. З повагою ставитися до себе, своїх думок і дій. Приймати себе такою, як є.

Бути мрійницею.

Мріяти без кордонів і переноситися в цей легкий стан польоту, коли необхідно вигадати власне майбутнє.

Бути жіночною.

Випромінювати привабливу жіночу енергію. Гармонізувати душу й тіло. Дозволяти себе захищати.

Бути спокусливою.

Бути закоханою у своє тіло й пробуджувати цей стан завдяки аромату й медитаціям. Любити себе, перш ніж давати таку можливість іншим.

Бути успішною.

Розрізняти мрії та цілі. Досягати будь-якої мети. Користуватися своєю фінансовою енергією та контролювати її.

Як і з колесом життєвого балансу, яке коучі використовують, щоб оцінити стан задоволеності людиною її життя, якщо розвинути свій один жіночий стан — посилюватимуться й інші. Якщо ж збалансовано розвинути всі, наповненість життя та загальне щастя виростуть у рази.

 

 

«У своєму парфумерно-психологічному курсі я поєднала три пристрасті свого життя — парфумерію, психологію та відчуття щастя», — говорить Лора.

 

За 24 дні свого курсу Лора ставить перед собою завдання допомогти жінкам:

 

  1. Бачити себе в стані жіночності, упевненості, гармонії із собою та світом.
  2. Навчитися говорити «ні», вибудовувати особисті кордони, ставити себе на перше місце, не давати людям себе використовувати, не боятися заявити про свої бажання.
  3. Чути себе та своє тіло, краще пізнавати себе й відкривати сферу самореалізації.
  4. Швидко й екологічно проживати негатив, позбавлятися від тривог, справлятися з емоціями й досягати необхідного зараз стану. 

У курсі Лори парфуми на рівні з психологічними практиками, вправами та медитаціями грають провідну роль, і, мабуть, лише вона як засновниця парфумерного бренду могла їх об’єднати.

 

 

«За допомогою медитативних практик ми можемо прийти в необхідний емоційний стан, а завдяки ароматам — закріпити його. Нюх — це єдиний з органів чуття, який передає сигнали в наш мозок без попередньої обробки. На кожен аромат у нашій пам’яті зберігається відповідна реакція», — розповідає Лора.

 

«Коли Лора розказала мені про свою ідею підкреслити й посилити за допомогою ароматів ресурсні стани жінки, ця концепція виявилася мені дуже близькою. Жінка має так багато прекрасних граней — жіночність і силу, легкість і зухвалість. Кожна жінка світу може розкриватися всіма своїми станами, приймаючи свою істинну природу, а не граючи соціальну роль», — відгукується Фернанда Руссо, яка стала парфумером колекції.

 

Фернанда, яка також викладає парфумерію, додає, що парфуми, есенції, аромати пробуджують у нас давні спогади й переносять у ті казкові стани, коли нам було добре. Вона закликає не боятися вдихати аромати, бо вони як фарба для художника — щоб намалювати картину, обов’язково доведеться вимаститися цією фарбою. Фернанда переконана, що аромати резонують із нашими почуттями й тілом так само сильно, як жива музика, змінюючи душевні стани зсередини.

 

«Я здобула фармацевтичну освіту, а після навчання продовжила вивчати фітотерапію, ароматерапію та холістичну терапію. Усе це змусило мене все сильніше й сильніше наближатися до використання ароматичних і парфумованих речовин, аж до того, що я почала навчатися їх правильного використання в італійській виробничій лабораторії. Я вдосконалювала парфумерні техніки, рецепти та формули в цій галузі, а вже в 1994 році почала створювати парфуми у своїй власній майстерні», — ділиться Фернанда.

 

Для створення колекції I am Фернанда переносилася в кожен з описаних Ларисою станів, уявляючи себе головною героїнею історій, а потім використовувала фармацевтичні знання й свій парфумерний досвід, щоб інші жінки після використання парфумів також переносилися в зазначений стан так само швидко й інтенсивно.Попередній пост
Наступний пост