ПРО НАС – Bibliotheque de Parfum - Ukraine

ПРО НАС

ЛАСКАВО ПРОСИМО

ДО BIBLIOTHEQUE DE PARFUM

Мене звати Лора Некрасова, я засновниця бренду нішевої парфумерії Bibliotheque de Parfum. Наша бібліотека - це зібрання напрочуд якісних, яскравих, креативних парфумів, об'єднаних спільною ідеєю - розбудити вашу уяву і оживити відчуття та емоції.

Бренд був заснований у 2019 році в Україні та став місцем творчості талановитих майстрів парфумерії з різних країн Європи.

Створення Bibliotheque de Parfum

ІСТОРІЯ

BIBLIOTHEQUE DE PARFUM

Історія, яку я хочу вам розповісти, почалася кілька років тому. Я жила у Харкові в Україні, і моєю найбільшою мрією було створювати парфуми, які немов за помахом чарівної палички змінюють наші стани та емоції та надихають людей у всьому світі мріяти та занурюватися у свої фантазії. Для цього я зібрала команду натхненних спеціалістів, які допомагали мені на шляху до моєї мрії.

Нещодавно ми досягли результату: спланували та розвинули компанію, де 90% працівників були жінками, до того ж весь наш персонал був українським. Ми встановлюємо високі стандарти для нашої продукції та дотримуємося їх на кожному кроці. Визнання, яке Bibliotheque de Parfum здобула в Україні, дало нам крила для встановлення більш високих цілей. Але 24 лютого 2022 року все змінило.

З війною, яка прийшла в мою країну, повністю зруйнувалися наші плани. Я та вся команда були змушені тікати з мого улюбленого Харкова. Проте кінець чогось є початком чогось іншого. Наш бренд відродився з попелу і сьогодні ми готові представити свою продукцію на європейському ринку.

Попри  весь терор війни ми пройшли з абсолютно новою колекцією парфумів і з нашим прагненням дарувати жінкам найвишуканіший ольфакторний досвід.

СЬОГОДНІ

Нова сторінка історії нашої компанії почалася в Італії. Почавши з нуля, нам пощастило, що перед війною ми залучили до нашої ідеї одного з найталановитіших італійських дизайнерів парфумів - професорку Фернанду Руссо. Результат втілено сьогодні в нашій новій колекції жіночих парфумів, яка отримала назву I Am… Крім того, я і моя команда будемо раді представити наші попередні парфуми європейській аудиторії, оскільки це може допомогти нам ознайомити суспільство з тим, що таке українська парфумерія та які аромати можуть втілити дух моєї країни.

Крім нашого бажання створювати унікальні нішеві аромати, я також суворо дотримуюся кількох правил у створенні парфумів під брендом Bibliotheque de Parfum. Вони такі:
- Натхненням для кожного парфуму є жінка в будь-якому стані та настрої, в якому вона може бути.
- У Bibliotheque de Parfum для створення парфумів використовуються тільки натуральні парфумерні компоненти найвищої якості.
– “Навик майстра ставить” - цим і займаємось.
– Наші ольфакторні композиції пробуджують вашу уяву та якорять емоції та почуття.

- Ми слідуємо концепції вибору аромату за допомогою Discovery Set.  Ви можете отримати наші парфуми в наборі, щоб спробувати їх і вибрати найбільш резонуючі вам саме в цей момент.

Сьогодні я відчуваю відповідальність залишатися на плаву й утримувати компанію заради моїх співробітників, заради моєї родини, оскільки Bibliotheque de Parfum — це сімейний бізнес.

Ми пройшли крізь вогонь і з надією дивимось у майбутнє. Ділимося  нашими мріями та натхненнями, втіленими в нішевих парфумах Bibliotheque de Parfum.