Народження лімітованої колекції парфумів I am – Bibliotheque de Parfum - Ukraine

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН

МІНІАТЮРИ У ПОДАРУНОК

Народження лімітованої колекції парфумів I am

Народження лімітованої колекції парфумів I am

Що було першим — розробка колекції I am чи написання парфумерно-психологічного курсу «8 станів жінки»? Зараз відповісти на це запитання неможливо. Лора Некрасова, засновниця бренду Bibliotheque, яка також є сертифікованим коучем міжнародної федерації ICF, почала писати свій авторський курс ще у 2020 році. Вона структурувала власні спостереження за собою й іншими жінками та вивела закономірність: щоб відчувати щастя й повноту життя, жінка має насичено переживати всі вісім жіночих станів, переходячи від одного до іншого залежно від контексту й подій, у яких вона перебуває.

  

Жіночність. Піклування про своє тіло й душу, усвідомлення себе привабливою.

Спокусливість. Уміння фліртувати й зваблювати, не стримуючи свою сексуальну енергію.

Успіх. Здатність досягати своїх цілей і дисципліновано займатися вибраною справою.

Легкість. Дозвіл собі бути щасливою тут і зараз, жити у відчутті польоту, у потоці.

Кохання. Любов до себе й інших людей попри їхні недоліки та неідеальності.

Зухвалість. Сміливість бути собою, усвідомлюючи власні принципи й стандарти.

Цінність. Визнання себе коштовністю, дорогоцінною з неповторною самобутністю.

Мрійливість. Свобода мріяти без обмежень і бар’єрів, мріяти про дрібне й велике.

 

У 2020 році бренд Bibliotheque вже був відомий в Україні. В основній колекції було понад 40 парфумів, а Лора добре усвідомлювала силу ароматів і їх трансформаційний вплив на людину. Ідея нової колекції була для неї простою, як істина. Залишалося лише її втілити.

 

Ваша хода стала легшою, голос упевненішим, а все навколо — ніби більш зрозумілим і поступливим. Ось мета колекції I am.

 

 

«Колекцію I am було створено, щоб повернути жінці її ресурсні стани за допомогою ароматів і психологічних практик. На тренінгу я допомагаю жінкам за допомогою медитацій і практик прийти в необхідні емоційні стани, а потім за допомогою парфумів, коли жінка перебуває на піку цих станів, — закріпити їх. Парфуми працюють як нагадування про стан і миттєвий спосіб у нього повернутися, — розповідає Лора. — Нюх — єдиний з органів чуття, який подає сигнал у мозок без попереднього аналізу, і тут нам це добре допомагає».

 

Парфумером колекції виступила досвідчена Фернанда Руссо. Лора познайомилася з нею, коли відпочивала у Флоренції з чоловіком і донькою. Вони зайшли в історичну крамницю Antica Spezieria Erboristeria San Simone у центрі міста, де Фернанда ще 1993 року відкрила свою парфумерну майстерню. Вони були вражені.

 

 

«Я давно помічала, що коли ми в розслабленому стані, до нас приходять найкращі ідеї, рішення, трапляються найважливіші знайомства. Коли ми зайшли в майстерню Фернанди, попри те, що ми не говорили італійською, а Фернанда англійською, вона була дуже відкритою, у неї горіли очі. Фернанда — творець, і саме це нас привабило», — зізнається Лора.

 

Щоб розповісти про концепцію нової колекції, Лора написала замальовки про всі вісім станів, їх переклали італійською та надіслали Фернанді. Після цього Фернанда мала передати ці стани  якнайточніше, утім спираючись на власний досвід і відчуття. Уже після створення вона поділилася, що для кожних парфумів уявляла, наче виходить на сцену й перевтілюється у вибрану героїню.

 

Обмежень за складниками Фернанда не мала. Вона могла використовувати будь-які інгредієнти незалежно від їх рідкісності й вартості. Так само — її не просили озиратися на сезонні тренди, думати про комерційний успіх і ті ноти, які продаються найкраще. Єдиним завданням було допомогти жінці перевтілитися в потрібний стан, надихнути її на це.

 

 

Найекзотичнішим інгредієнтом у колекції став гуаяк, або ж залізне дерево. Його також називають деревом щастя. Ви можете зустріти його в парфумах «Я жіночна». Рослина має охоронний статус, тому його екстракт продається обмежено й контрольовано, аби популяція дерев не була втрачена. У половині парфумів лінійки Фернанда також використала незвичні пачулі. Це популярна парфумерна рослина, яка, утім, відрізняється залежно від сорту й місця зростання. Фернанда наполягала  на додаванні конкретних складників у вибрані парфуми. Наприклад, так сталося з ваніллю в ароматі «Я спокуслива». Фернанда сказала: «Ларисо, у цьому ароматі точно має бути ваніль. Ви ще дуже молода, довіртеся мені». Лорі ваніль здавалася надто солодкою для цього запаху, але зрештою в поєднанні з іншими складниками вона заграла бездоганно.

У підсумку ж перші відгуки показали, що спільна творчість двох жінок вдалася.

 

 

«40 років і 13 років спільного життя з чоловіком — ще те випробування, але я дістала свою дику кішку й відчуття, що мені 21». (відгук із курсу Лори про парфуми «Я спокуслива»).

 

«Вдихаєш аромат, а потім ще раз порскаєш, нюхаєш і так легко стає, радісно» (про парфуми «Я легка»)

 

«Було враження, що я відчуваю аромат легкості неба, хмар, повітря. Пригадалася моя красива мрія політати на повітряній кулі, скинувши із себе все зайве й непотрібне». (про парфуми «Я легка»)

 

 

Останнім штрихом роботи над колекцією стало пакування. Його виконано з дизайнерського картону кольору червоної губної помади — такий колір підходить під всі жіночі стани, бо є самим втіленням жіночності. Назву виконано золотим тисненням. Графічні символи передають два сенси: вісім вертикальних рис означають вісім книг про вісім ресурсних станів жінки. Кожну книгу ви можна брати з полиці й читати, упізнаючи в головній героїні саму себе. Усередині кожного аромату ви знайдете короткий опис-медитацію.Попередній пост