Bibliotheque de Parfum на виставці COSMOPROF WORLDWIDE 2024 – Bibliotheque de Parfum - Ukraine

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 1000 ГРН

МІНІАТЮРИ У ПОДАРУНОК

Bibliotheque de Parfum на виставці COSMOPROF WORLDWIDE 2024

Bibliotheque de Parfum на виставці COSMOPROF WORLDWIDE 2024

 

В період з 21 по 23 березня у Болоньї відбулася виставка індустрії краси і здоров’я COSMOPROF WORLDWIDE 2024, на якій був представлений бренд Bibliotheque de Parfum. Команда бренду представила нову лімітовану колекцію парфумів під назвою «I am», яка здивувала міжнародних поціновувачів своєю унікальністю та якістю.

 

Колекція «I am», розроблена у колаборації засновниці бренду Лори Некрасової та італійської парфумерки Фернанди Руссо, складається з восьми ароматів, кожен з яких передає різні стани жінки. Відчуття спокуси, кохання, сміливості, жіночості, перемоги, легкості, мрійливості та самооцінності - усе це втілено в парфумах з колекції «I am». За словами Лори Некрасової, кожна жінка несе в собі багатогранність різних відчуттів, і ця колекція створена, щоб допомогти кожній жінці знайти себе та проявити справжню жіночу силу.

 

Крім цього, бренд також презентував нові аромати для дому, які отримали високу оцінку якісних характеристик та дизайну від міжнародних експертів.

 

Команда Bibliotheque de Parfum вражена позитивною реакцією міжнародних поціновувачів та критиків на якість ароматів та унікальність упаковки нової колекції «I am», і виражає вдячність за підтримку та зацікавленість у продукції бренду.

Попередній пост
Наступний пост